Nyhet!

KEF S2 FLOOR STAND

5 490,-
FRI FRAKT
 
På lager

KEF S2 FLOOR STAND

Matchende stativ til LS50 Meta og LS50 Wireless II samt andre stativhøyttalere med tilsvarende dimensjoner.

Den perfekte plattformen for høyttalernes ytelse

S2 Floor Stand er spesielt designet for å samarbeide med LS50 Meta, LS50 Wireless II, og andre KEF stativhøyttalere. Med et monteringssystem som har integrert kabelhåndtering, kan kabler skjules elegant, og medfølgende spike discs beskytter tregulv mot riper.


Konstruert for maksimal ytelse

S2 Floor Stand er utviklet av KEFs ingeniørteam i Storbritannia for å sikre at høyttalerne dine leverer den beste lydopplevelsen. De har en ideell høyde for optimal plassering av driverne, og konstruksjonen består av stålplater og fyllbare aluminiumrør som gir en stabil og solid plattform for lyden.


Fargealternativer som matcher høyttalerne

S2 Floor Stand er tilgjengelig i fem farger som matcher finishene til LS50 Meta og LS50 Wireless II perfekt. Fargealternativene inkluderer:

  • Carbon Black
  • Titanium Grey
  • Mineral White
  • Royal Blue Special Edition (tilpasset LS50 Meta)
  • Crimson Red Special Edition (tilpasset LS50 Wireless II)

Sørg for at høyttalerne dine både ser og høres best mulig ut med S2 Floor Stand

Tekniske data

DIMENSJONER
657 x 226 x 308 mm (25.9 x 8.9 x 12.1 in.)

VEKT
4,85 kg (10,7 lb) per stativ

FARGEALTERNATIVER

  • Carbon Black
  • Titanium Grey
  • Mineral White
  • Royal Blue Special Edition
  • Crimson Red Special Edition

ENHETSMÅLING
Selges som par

NEDLASTINGER
Produktinformasjonsark